روش های ارسال

اطلاعات ارسال

ارسال رایگان فقط داخل شهر تهران و کرج

  • این روش برای خرید مبلغ بالای 500 هزار تومان فعال می شود و فقط برای داخل شهر تهران و کرج می باشد. و شهر های حومه را شامل نمی شود در صورت انتخاب ارسال رایگان هزینه ارسال قبل از ارسال با شما هماهنگ و در محل دریافت می شود و یا به درخواست شما سفارش انصراف و مبلغ عودت می شود .

زمان تقریبی ارسال

  •  24 تا 48 ساعت کاری و با شما هماهنگ می شود -لطفا در صورت زمان بندی خاص و محدود در قسمت توضیحات سفارش درج نمایید

ارسال فوری - تهران و کرج

  • این روش ارسال در صورت پرداخت اینترنتی، فقط برای تهران و کرج فعال می شود و هزینه آن از 25 تا 75 هزار تومان متغیر است و هنگام ثبت سفارش محاسبه و دریافت می شود و نیازی به پرداخت مبلغ به پیک نمی باشد.

زمان تقریبی ارسال

  •  6 تا 12 ساعت کاری – فقط داخل تهران و کرج در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 14

ارسال عادی

  • این روش ارسال برای سفارشات زیر 500 هزار تومان می باشد و هزینه آن برای تهران و کرج بین 17 تا 35 هزار تومان، و برای شهرستان توسط باربری و تیپاکس محاسبه می گردد.
    • زمان ارسال همانند ارسال رایگان 24 تا 48 ساعت کاری  و روز های تعطیل ارسال انجام نمی شود
    •  ارسال برای شهرها و استان های دیگر  1 روز کاری بعد از ثبت سفارش ، تحویل باربری و تیپاکس می شود و با توجه به مسافت از شهر مبدا تا مقصد بین 24 تا 72 ساعت به مقصد می رسد

باربری

هزینه ارسال این روش تا باربری مبدا رایگان می باشد ، از باربری مبدا (شوش) تا باربری شهر مورد نظر توسط شرکت باربری محاسبه بر عهده مشتری می باشد. هزینه هر کارتن نسبت به ابعاد آن بین 8 تا 20 هزار تومان متغیر است

در صورت کار کردن با شرکت حمل نقل مورد نظر باربری مد نظر خود را در قسمت توضیحات ذکر بفرمایید در غیر این صورت پیش فرض با باربری وطن و یا جهانگیر ارسال می گردد.

 

تیپاکس - هزینه توسط شرکت تیپاکس محاسبه می شود و بر عهده مشتری است

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران یا کرج مشتریان برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران و کرج می ‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرسشان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

برای نمایش شهرهای دارای تیپاکس کلیلک کنید